Baby Bus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 2.9
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Çocuklar bu oyun tam da size göre hemen indirin ve oynamaya başlayın.

 Çocukların eğlenerek oynayacakları çok pratik bir oyun üretildi. Bu oyun ile çocuklar çok keyifli zaman geçirecek. Bu otobüs onlar için eğlence merkezi haline gelecek. Pek çok açıdan eğitici özelliğe de sahip olan bu okul otobüsü oyunu anne ve babaların da içini rahatlatacak. Çocuklarına güvenilir ve eğitici oyun arayan ebeveynler bu oyun tam da sizin istediğiniz özelliklere sahip. Bu oyunda çocuklar otobüste uyulması gereken kuralların hepsini çok güzel öğrenecek ve bunu öğrenirken de sıkılmaya vakit bulamayacak. Çünkü kendisini sevimli bir oyunun içinde bulacak. Okula giden otobüsün kontrolünü alan çocukların bazı tavsiyelere ihtiyacı olacak.

 Çocukların en etkili ve kolay öğrenme yolu oyundur. Çocuklar oyun ile bilgileri hem kolay bir şekilde öğrenirler hem de bu öğrendikleri bilgiler kalıcı olur. Çünkü çocuklar oyun yolu ile öğrendikleri bilgileri günlük hayatta da kullanmak ister. Bu durum göz önüne alındığında çocuklar bu oyun sayesinde artık çok daha bilinçli olacak. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanan bu oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da desteklenmiştir.

 Birbirinden eğlenceli özellikleri olan bu oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyuna sahip olun ve çocuklar artık hem eğlensin hem öğrensin. 

Baby Bus indir